Aparaty słuchowe | Badania słuchu

Pętle indukcyjne

Pętle indukcyjne

Czym właściwie są?

To urządzenia elektroniczne, które zamieniają dźwięki na sygnały magnetyczne i przekazują je bezpośrednio do aparatu słuchowego, gdzie następuje ponowna zamiana na dźwięk. Dzięki temu, użytkownik aparatu słuchowego słyszy wyraźnie nawet w dużym hałasie i pogłosie, gdzie efektywne słyszenie tylko za pomocą aparatu słuchowego nie byłoby możliwe.

Coraz więcej instytucji użyteczności publicznej dostosowuje swoje wyposażenie celem uniknięcia dyskryminacji osób niepełnosprawnych oraz by zwiększyć jakość obsługi takich osób.

Pętle indukcyjne są niezbędne w większości punktów obsługi klienta - okienkach pocztowych, bankach, recepcjach.

Powinny one być zainstalowane niemal wszędzie, gdzie niezbędne jest idealne rozumienie mówcy - w salach konferencyjnych, audytoriach, kościołach, na dworcach, portach lotniczych oraz w placówkach kulturalnych - kinach, teatrach, filharmoniach, operach oraz w placówkach edukacyjnych - w salach lekcyjnych, wykładowych, audytoriach, czy pomieszczeniach multimedialnych.

Jesteś zainteresowany instalacją pętli indukcyjnej?

Od lat zajmujemy się systemami wspomagającymi słyszenie.

Nie ma gotowych rozwiązań. Każda pętla indukcyjna musi zostać zaprojektowana ze względu na swoje przeznaczenie i miejsce instalacji.

Montażu dokonuje wykwalifikowana ekipa, posiadająca doświadczenie w instalacjach w największych polskich instytucjach.

Po dane kontaktowe oraz więcej informacji przejdź na stronę internetową echo-system.pl

Pętla indukcyjna